JM Studio. Studio nagrań, koncerty, promocja, teledyski. Sklep Muzyczny

Powrót do strony głównej ZESPOŁY STUDIO SKLEP O NAS OFERTA TV KONTAKT

Justyna i Piotr 
Duet Justyna Adamczak & Piotr Albin zadebiutowali na scenie w 1997 roku w Sopockiej Operze Leśnej, gdzie wystąpili przed wielotysięczną publicznością piosenką "Jak ptaki na niebie". Był to tytułowy utwór z ich pierwszego wydawnictwa. Była to płyta utrzymana w stylu pop - dance na której znalazło się 12 utworów utrzymanych w nieco mocniejszych brzmieniach. Już wtedy Justyna i Piotr zostali zauważeni jako wokaliści mający duży potencjał.

     Kolejne teledyski do piosenek "Wakacyjna miłość" oraz "Po prostu ty" z drugiej kasety zatytułowanej "Wakacyjna miłość" Justyna i Piotr nagrywali w wielu przepięknych miejscach m. in. na Lazurowym Wybrzeżu, czyli na tzw. Włoskiej i Francuskiej Riwierze. Piosenka "Wakacyjna miłość" przez wiele tygodni zajmowała czołowe miejsca radiowych i telewizyjnych list przebojów. Zespół wystąpił na wielu koncertach i festiwalach. Ich występ na festiwalu w Koszalinie można było oglądać w różnych programach telewizyjnych.

     Pobyt duetu na riwierze włoskiej zachęcił ich do nagrania kolejnej płyty zatytułowanej "Ciao Italia", która ukazała się w 2001 roku. Na płycie tej znalazły się tylko dwa włoskie przeboje "Ci Sara" oraz "Mamma Maria". Pozostałe utwory były autorstwa Marka Górskiego. Teksty do wszystkich jak dotąd zaśpiewanych przez duet piosenek napisane zostały przez Justynę.

     Wydawnictwo to odniosło ogromny sukces. Duet zyskał sobie jeszcze większe grono sympatyków zarówno wśród starszej jak i młodszej publiczności. Ich wielbiciele domagali się kolejnej płyty z przebojami włoskimi. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom ludzi za ledwie rok później na rynku muzycznym pojawiła się płyta "Ciao Italia 2" na której znalazły się takie wielkie włoskie przeboje jak: "Sharzan", "L'ilaliano", "Sara perche ti amo", "Ti amo", "Makassar", "Tornero". Wszystkie te piosenki zaśpiewane były w naszym rodzimym języku. Na płycie tej znalazły się również autorskie piosenki duetu, których kompozytorem był Marek Górski.

     Ostatnim wydawnictwem nagranym wspólnie z Piotrem Albinem była płyta zatytułowana "Maleńkie serca dwa". Znalazło się na niej aż 16 utworów w większości autorskich. Podobnie jak poprzednio skomponował je Marek Górski, a autorką wszystkich tekstów była Justyna Adamczak. Piosenki z tej płyty były skierowane dla tych, którzy lubią dynamiczne, melodyjne utwory, przy których można się bawić nawet całą noc.

     2002 roku na miejsce Piotra Albina wszedł Piotr Nowak. Po kilku miesiącach na rynku muzycznym pojawiła się kolejna płyta duetu z udziałem nowego wokalisty, który swoim głosem wniósł do zespołu nowe tchnienie. Na płycie nagranej z nowym wokalistom znalazły się największe przeboje piosenki francuskiej takie jak np.: "Parole, Parole", "Pour Un Flirt", "Apres Toi", "Butterfly", "Voyage,Voyage" i wiele innych. Kilka z nich zostało zaśpiewanych w wersji polskiej, inne w języku francuskim.

     2003 roku Duet powrócił do włoskich przebojów i na rynku muzycznym ukazała się trzecia płyta z serii "Ciao Italia". Podobnie jak na poprzednich wydawnictwach Justyna z Piotrem zamieścili kilka znanych włoskich przebojów m.in. "Ci Sara", "Sempre", Sempre", "Solo Tu", "Tu Soltanto Tu" i wiele innych. Wszystkie utwory zaśpiewane zostały po polsku. Dopełnieniem płyty były autorskie piosenki skomponowane przez Marka Górskiego.

     Na tym nie koniec wydawania płyt. Justyna i Piotr zbierają materiał na następne wydawnictwo. Między czasie duet koncertuje i właśnie dostał zaproszenie od Polonii Amerykańskiej na koncerty.

Justyna Adamczak

     Ur. pod znakiem "Koziorożca" (8 stycznia) w Chodzieży. Śpiewa od 13 roku życia. Profesjonalnie muzyką zajęła się w wielu 21 lat. Wtedy też rozpoczęła współpracę z Markiem Górskim, która zaowocowała wieloma nagranymi płytami i kasetami. Występowała w zespołach: Melody, Karo, w kabarecie Antoś Szprycha, oraz w duecie Justyna & Piotr . Współpracowała razem z Janem Zielińskim wokalistą znanego zespołu Bolter , z którym nagrała 5 płyt. W swoim dorobku artystycznym ma 25 nagranych płyt i kaset, oraz 28 teledysków. Jest autorką około 500 piosenek. Napisała wszystkie słowa do piosenek zaśpiewanych przez siebie i wielu innych zespołów. Justyna jest matką Patrycji, młodej piosenkarki, której piosenki "Taka naiwna", "Nektar miłości", "Mam dość" można było usłyszeć w wielu programach telewizyjnych. W 2002 roku Justyna została prezenterką telewizyjną i prowadzącą program "Muzyczne rozmaitości". Jej najnowszą piosenkę "Z tobą w świetle księżyca" można usłyszeć w tym programie.

Piotr Nowak

     Ur. pod znakiem "Byka"(29.kwietnia) to młody, utalentowany muzyk. Pierwsze kroki muzyczne stawiał już w wieku siedmiu lat ucząc się gry na instrumentach klawiszowych. W wieku 12 stu lat założył swój pierwszy zespół muzyczny i od tego czasu aktywnie działa w branży muzycznej. Współpracował z wieloma zawodowymi muzykami m.in. z Aleksandrem Maliszewskim(Alex Band), Agencją Stary Browar (prezes Jacek Markowski), Arturem Gronowskim (basista G. Fleszara), Witkiem Wojtkowiakiem, Januszem Piątkowskim i z wieloma innymi. W 2002 roku znalazł się w pierwszej dwudziestce Debiutów Opole 2002 z utworem "Przeżyj to razem z nami" (muzyka-Aleksander Maliszewski, słowa- Andrzej Sobczak). Obecnie pracuje nad swoją solową płytą, koncertuje z wieloma zespołami (jazz, rock, funk, soul), przygotowuje aranżacje dla różnych artystów, zajmuje się realizacją nagrań i nagłośnień, prowadzi lekcje śpiewu i gry na instrumentach klawiszowych, komponuje muzykę.

Piotr Albin 

    Zodiakalny "Baran" (20 kwietnia), współzałożyciel duetu "Justyna i Piotr".
Śpiewa już od kołyski. Gra na instrumentach klawiszowych i gitarze klasycznej. Uwielbia grać na pianinie - to instrument , z którym stawiał pierwsze, muzyczne kroki. Piotr tworzy nie tylko teksty ale również muzykę (m. in. do tekstów Leśmiana).
W 1997 roku został jednym z liderów Duetu Justyna i Piotr. Wspólnie z Justyną nagrał 6 płyt i kilkanaście teledysków. 
Od wielu lat jest aktywny na rynku muzycznym, dużo koncertuje w kraju i za granicą (2002-2004r. USA, GB, NL), nagrywa teledyski, komponuje, aranżuje - można powiedzieć, że żyje muzyką.

[galeria zdjęć] [kup płyty CD] [teledyski] [dyskografia
 

ARTON - Projektowanie stron www ZESPOŁY :: STUDIO :: SKLEP :: O NAS :: OFERTA :: TV :: KONTAKT